Profesjonalne Pranie i czyszczenie dywanów oraz tapicerki samochodowej

More Website Templates at TemplateMonster.com!

Pranie i czyszczenie - Rzeszów

czyszczenie dywanów Rzeszów
* DYWANÓW I WYKŁADZIN *
Masz dywan brudny? Dla nas to nie problem trudny!
Pranie i czyszczenie wykładzin, dywanów i tapicerek wykonujemy srodkami pioracymi i odplamiaczami bardzo dobrej jakosci - firmy KARCHER szczególnie odpowiednimi do pokryć podłogowych tekstylnych i tapicerek. Dzięki silnej i głębokiej sile czyszczenia metoda spryskiwania-odsysania, możliwe jest rozpuszczenie brudu i wyczyszczenie dywanu, ze wszelkich zabrudzeń, usuwajac w ten sposób resztki jedzenia, plamy, piasek, roztocza czyli mikroskopijne pajęczaki, które zamieszkuja sobie spokojnie w twoim dywanie oraz inne zanieczyszczenia. Niezwykle ważne jest dla Twoich dzieci eliminowanie z ich otoczenia warunków sprzyjajacych rozwojowi roztoczy. Dywan na którym często się bawia powinien być dogłębnie oczyszczony z zanieczyszczeń. Pozbadz się alergenów, które występuja w kurzu! Niestety samo codzienne odkurzanie nie wytępi roztoczy w domu, większosć i tak zostanie w dywanie i będzie się dalej rozmnażać. Potrzebne sa bardziej radykalne srodki! Pomożemy Ci zneutralizować większosci bakterii i wirusów!
Masz roztocza w dywanie to musisz koniecznie wykonać pranie!
Szybko Ci się zwróci ten nieduży koszt prania w postaci dobrego samopoczucia i naprawdę warto żyć ze swiadomoscia, że mieszkamy sami!
Szybkie działanie czyszczace nie niszczy dywanów, wykładzin jest bardzo łagodne dla materiałów. Funkcja prania polega na spryskiwaniu dysza i odsysaniu, co sprawia, że dywan nie jest przemoczony i nie robi się wiotki, po wyczyszczonej powierzchni można chodzić po niedługim czasie. Głosnosć urzadzenia pozostaje niewielka podczas procesu czyszczenia, dzięki temu można także prać dywany i wykładziny w ciagu dnia bez zakłócania spokoju.
Pranie odkurzaczem z funkcja czyszczenia ekstrakcyjnego pozwala nam na dogłębne czyszczenie wykładzin dywanowych i dywanów! Nabieraja swieżosci, pulchnosci oraz dawnego estetycznego blasku, wygladaja znowu jak nowe i to bardzo tanim kosztem!
Musisz wiedzieć, że zwykłe ręczne metody domowego prania dywanów tylko z wierzchu usuwaja zabrudzenie, a cały brud, który z każdym dniem wpija się coraz bardziej w dywan pochodzi przecież z wewnatrz.
pranie dywanów Rzeszów
* MEBLI TAPICEROWANYCH *
Kanapa brudna? Fotel brudny? dla nas to wcale nie problem trudny!
Pranie mebli tapicerowanych jest niezwykłe ważne dla osób z alergia na kurz domowy. Za pomoca prania metoda ekstrakcyjnego eliminowane sa wszelkie zabrudzenia, plamy, roztocza, które żyja w domowym kurzu i żywia się m.in. złuszczonym naskórkiem człowieka. Można je znalezć w każdym domu, dlatego warto się ich pozbyć, aby nie doskwierały ci dolegliwosci jakie powoduja m.in. alergie, dusznosci.
Warto, aby Twoje wersalki, sofy, fotele, krzesła wygladały znowu swieżo i czysto!
Dzięki użyciu najnowoczesniejszych urzadzeń będa znowu wygladały jak nowe!
Oprócz ważnych walorów estetycznych, warto również pomysleć o zdrowiu Twoim i Twojej rodziny!
* TAPICERKI SAMOCHODOWEJ *
Tapicerka w twoim aucie nie wyglada już tak jak nowa?
Jej swieżosć i blask został przygaszony?
Możemy sprawić, że znów nabierze swieżego wygladu!
W niezwykle atrakcyjnej cenie na rynku oferujemy Ci czystosć i swieżosć Twojego auta!
Oferujemy:
- odkurzanie samochodu,
- pranie przednich foteli ,
- pranie tylnej kanapy,
- pranie boczków drzwi,
- pranie bagażnika,
- pranie wykładziny podłogowej
- czyszczenie szyb, elementów plastikowych i kokpitu.
Nasza metoda prania nie powoduje przemaczania tapicerki!
Tapicerka jest czysta i pozbawiona nieprzyjemnych zapachów!
Stosujemy do czyszczenia produkty renomowanej firmy KARCHER!
Z efektów na pewno będziecie Państwo zadowoleni! Zwłaszcza, że obecnie coraz więcej czasu spędzamy w samochodzie, dlatego warto przebywać w czystym i swieżym aucie.
Zadbaj o swój samochód, a przede wszystkim o siebie i Twoich bliskich!

Zamów wizyte juz dzis:
519 834 466